Porada dla pierwszego dostosowanego sprzętu do gier
#1

To moje pierwsze dostosowane urządzenie. poprzednio zawsze korzystałem z laptopa do gier. Zamierzam kupić i zamontować z motywu komputera PC (zobaczyłem kilka dobrych opinii na ich temat) Otwarte na sugestie dotyczące dopasowania do budżetu ~ 1500, można rozciągnąć nieco więcej bez monitora, klawiatury i myszy. Potrzebujesz jednak karty Wi-Fi.   To ustawienie biorę abit od wstępnie skonfigurowanego pulpitu, w porównaniu z tym, co widzę w HWZ (platforma innych ludzi) Hope, aby sprostać budżetowi poniżej 1500 USD. Gry, w które zawsze gram: arma 3, pole bitwy o minimalnej wysokiej rozdzielczości. jeśli to możliwe, bardzo wysoki.   Procesor MOBO - ASROCK H270M-ITX
Reply


Messages In This Thread
Porada dla pierwszego dostosowanego sprzętu do gier - by davide.arzenton - 23 Feb 2018, 10:55 PM
RE: Porada dla pierwszego dostosowanego sprzętu do gier - by sabalatm - 23 Feb 2018, 10:58 PM
RE: Porada dla pierwszego dostosowanego sprzętu do gier - by kfirx30 - 23 Feb 2018, 10:59 PM
RE: Porada dla pierwszego dostosowanego sprzętu do gier - by natalie.ramirez - 23 Feb 2018, 11:01 PM
RE: Porada dla pierwszego dostosowanego sprzętu do gier - by buford39 - 23 Feb 2018, 11:03 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)