Bezpośrednie połączenie ONT z ASUS RT-AC5300
#8

pchły1 napisał: To zależy od abonamentu, który subskrybujesz. iirc, niektórzy mówcy powiedzieli, że jeśli masz singnet 1Gbps, to podłącz go i graj. Nie ma potrzeby wprowadzania wymagań usługodawcy internetowego i 2. portu LAN (mogą się różnić). W przeciwnym razie jego port LAN 1 z wymaganiami specjalnymi ISP (VLAN). Musisz być bardziej konkretny w tym, co nie działa, ponieważ naprawdę trudno jest pomóc bez szczegółów. Czy próbowałeś go z innymi routerami przed lub za pierwszym razem? (AC68U?) Powinien być podobny.) czy niedawno uaktualniłeś plan? (np .: 200 Mb / s do 1 GB / s) ...itp Cześć, Przepraszam za późną odpowiedź. Um ... Jak wspomniano wcześniej, wypróbowałem to z AC68U, konfiguracja działa idealnie bez żadnych problemów, jednak z AC5300 jest nieco skomplikowana, ale można to zrobić jak wspomniano poniżej. W najbliższy piątek plan zostanie uaktualniony do 1Gbps, nie jestem pewien, czy istnieje OGROMNA różnica od czasu pozostania w HDB lol, ale zobaczę jak to idzie PS: Czy ktoś ma jakieś wskazówki dotyczące ustawień konfiguracji sieci bezprzewodowej? Nie jestem specjalistą od sieci, więc nie ośmielę się dotknąć ustawień
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)