Roszczenia z tytułu gwarancji reklamowej
#7

tmfwy napisał: Zależy od tego, który sklep SLS Wymiana 1: 1 jest łatwa między sklepem a sprzedawcą / dystrybutorem. Prosty proces RMA Niektóre sklepy, takie jak Infinity / Fuwell, mają 1; 1 wymiany w ciągu 30 dni Dla kreatywności nie musisz przynosić całego pudełka. Tylko wadliwa jednostka. Będą testować z inną jednostką i odpowiednio ją wymienić. Jego @ IBP. Około 15 minut spacerem od JE MRT. Następnie kolejne 15 minut w budynku, chyba że weszli we właściwe wejście. Wygląda na to, że ten sklep, do którego poszedłem, nie wymienia ich, powiedział mi, że z góry mogę wrócić do nich w ciągu 7 dni, aby wymienić je w dniu zakupu, jeśli coś pójdzie nie tak, i nadal dzwoniłem do nich przed zejściem na dół, kazałem mi iść głową w dół . A kiedy tam jestem, odwracają pratę. Powiedz, że od kiedy mówią, że ma 7 dni wymiany. I, bla bla, Creative nie pozwól dystrybutorowi, by już więcej roszczeń do RMA, wszystkie te bzdury. Na pewno nie wrócę już do tego sklepu. Po prostu chcę wymienić tę wadliwą jednostkę i zrobić to. Ahh, więc po prostu wyprowadzam soundbar, bez adaptera i przewodów?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)