[Wymagana pilna pomoc] Porty USB wyłączone
#5

skystopper napisał: Dzięki za odpowiedź, używam Windows 10! Próbowałem, ale to nie działało. Zasadniczo klawiatura jest dostępna tylko w biosie. I nawet jeśli Bios wskazał, że porty USB są włączone, są one w rzeczywistości wyłączone, gdy obciążenie systemu przejdzie przez "logo" (uruchomienie). Próbowałem również dwóch innych metod. Wymuszone zamykanie kilka razy, aby system Windows mógł załadować się do odzyskiwania systemu Windows. Stamtąd próbowałem włączyć port USB za pomocą cmd z rejestru, ale zostały one już włączone. Zrobiłem przywracanie systemu (na szczęście mój ostatni punkt przywracania był 2 ~ 3 godziny temu) i naprawił problem. Zainstaluj przeglądarkę zespołu lub włącz zdalny system Windows w przypadku utraty kontrolera USB, nadal możesz używać telefonu do zdalnego dostępu,
Reply


Messages In This Thread
[Wymagana pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by jester24zyx - 04 Mar 2018, 09:18 AM
RE: [Wymagana pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by antiqueshawls - 04 Mar 2018, 09:19 AM
RE: [Wymagana pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by sally.meyers - 04 Mar 2018, 09:22 AM
RE: [Wymagana pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by sachin.chhabra29 - 04 Mar 2018, 09:25 AM
RE: [Wymagana pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by suncica.irida - 04 Mar 2018, 09:27 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)