Dodawanie punktu dostępu WIFI do sieci kategorii 6
#1

Cześć wszystkim,   Niedawno przeniósł się do domu i zdecydował się na łącze światłowodowe 1Gbps. W tym celu utworzyłem w moim domu sieć 6 kabli i 6 przełączników Cat, aby zapewnić, że mam połączenie kablowe w pomieszczeniach, w których potrzebuję.   Handphones jednak nadal muszą korzystać z Wi-Fi, aby połączyć się z Internetem. Tak się składa, że w jednym z pokoi w mieszkaniu sygnał wifi nieco się zmniejsza. Dlatego idealnie chciałbym rozszerzyć zasięg wifi.   Czytałem o wzmacniaczach sygnału, ale najlepiej byłoby prostsze rozwiązanie polegające na podłączeniu dodatkowego punktu dostępu do sieci Wi-Fi na kablu w jednym z pokoi z kablem i wysłania dodatkowego sygnału.   Czy ktoś może mi powiedzieć, jakie urządzenie najlepiej mogę kupić w sieci kablowej Cat 6, która doda dodatkowe kilka metrów zasięgu do mojej sieci Wi-Fi? Próbowałem już się rozejrzeć, ale większość urządzeń, które widziałem, miało 300 Mb / s. Nie jestem pewien, czy są odpowiednie dla mojej sytuacji w sieci Cat 6, w idealnym przypadku nie chcę utrzymywać najwyższej możliwej prędkości.   Mam nadzieję, że każdy może doradzić, co mogę najlepiej kupić.   Dzięki.
Reply


Messages In This Thread
Dodawanie punktu dostępu WIFI do sieci kategorii 6 - by lilienn77 - 05 Mar 2018, 11:55 AM
RE: Dodawanie punktu dostępu WIFI do sieci kategorii 6 - by osdrillsforskills - 05 Mar 2018, 11:56 AM
RE: Dodawanie punktu dostępu WIFI do sieci kategorii 6 - by powepisi - 05 Mar 2018, 11:59 AM
RE: Dodawanie punktu dostępu WIFI do sieci kategorii 6 - by nmilano - 05 Mar 2018, 12:00 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)