Nowe porady dotyczące komputerów PC!
#1

Niedługo dostanę swój nowy dom, więc tym razem planuję zbudować nowy komputer od zera. Moja obecna otrzyma moją żonę, aby umożliwić jej oglądanie jej internetowych koreańskich dramatów i tajwańskich pokazów odmiany w przyszłości.       Obecnie odkryłem, że na rynku PC pojawiło się wiele nowych części sprzętowych, więc całkowicie straciłem kontakt z niektórymi z nich. Dlatego potrzebuję tutaj pomocy od ekspertów.   Mój budżet wynosi obecnie 1500 USD. Nie sądzę, żebym mógł wycisnąć o kilka centów więcej niż ten budżet, ponieważ wciąż muszę się martwić o remont domu. To będzie ogromna bomba dla mnie i mojej żony później.   Zalecenia:   1) Procesor (najlepiej Intel)   2) Płyty główne (ASRock lub MSI)   3) RAM (normalna pamięć RAM jest w porządku?)   4) Dysk twardy   5) zasilacz   6) Napęd multimedialny   7) System operacyjny (Windows 10 - chyba)   8) Karta graficzna (MSI ...)   9) Obudowa (czy jest taka, która ma filtry wentylatora, które można łatwo usunąć w celu czyszczenia?)   10) Karta dźwiękowa - czy jest ona aktualna w dzisiejszych czasach?   Zazwyczaj dostaję moje części od Tradepac, tak jak zrobiłem to samo dla moich poprzednich komputerów.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)