Opłaty za zakończenie usługi Singtel TV HELP!
#2

renfred89 napisał: Online recontract można zrobić, wpisując numer nic abonenta pod warunkiem, że numer nric jest powiązany z kontem onepass. Nie tylko w każdym razie hamtam numer nric i zaakceptuje. Co więcej, konto onepass musi zostać zweryfikowane. Sądzę więc, że mogłeś zapomnieć, że zapisałeś się wcześniej? renfred89, dzięki za odpowiedź. Jestem pewien, że nie zapisałem się do promocji World Cup, ponieważ nie oglądałem pojedynczego meczu, chyba że moja pamięć jest naprawdę zła. tak, mam konto onepass lub inne powiązane konto, za które płacę moje rachunki. Pytam jednak, czy subskrybent musi najpierw zalogować się na swoje konto (poprzez podanie nazwy użytkownika i określonego hasła), uzyskać dostęp do konta, a następnie dokonać wszelkich modyfikacji jego usług. Sugerował CS, że możesz tylko wejść na stronę Singtel, kliknąć link promocyjny i pojawi się formularz do wpisania NRIC, DOB, a recontract zostanie wykonany. Czy Singtel nie musi oddzwaniać, aby zweryfikować autentyczność?
Reply


Messages In This Thread
Opłaty za zakończenie usługi Singtel TV HELP! - by mfres8052 - 05 Mar 2018, 01:30 PM
RE: Opłaty za zakończenie usługi Singtel TV HELP! - by maxbounty01 - 05 Mar 2018, 01:35 PM
RE: Opłaty za zakończenie usługi Singtel TV HELP! - by sodeden.3 - 05 Mar 2018, 01:39 PM
RE: Opłaty za zakończenie usługi Singtel TV HELP! - by rishal.me - 05 Mar 2018, 01:41 PM
RE: Opłaty za zakończenie usługi Singtel TV HELP! - by zukodamian - 05 Mar 2018, 01:43 PM
RE: Opłaty za zakończenie usługi Singtel TV HELP! - by tbnw01 - 05 Mar 2018, 01:44 PM
RE: Opłaty za zakończenie usługi Singtel TV HELP! - by vederis - 05 Mar 2018, 01:46 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)