> 5 lat Remont komputera: przejście na mATX! & Zdefiniuj Mini C
#5

chong napisał: Klasa entuzjastów, takich jak chipset z najwyższej półki, rozbudowane VRMy, co najmniej 2 16-torowe (fizyczne) gniazda PCIe, co najmniej 6 90-stopniowych nagłówków SATA, mnóstwo nagłówków wachlarzowych itp. - coś takiego jak płyty mATX Asus Maximus Gene. Jeśli przewidujesz, że masz tylko 1 procesor graficzny i nie ma żadnych innych kart dodanych, to iTX z jednym slotem PCIe wydaje się lepiej pasować. Dla jeszcze mniejszego komputera, możesz wziąć pod uwagę nadchodzący procesor Intel Hades Canyon NUC z procesorem graficznym Vega, ale stracisz wiele możliwości dostosowania: https://www.anandtech.com/show/12226...in-spring-2018 Dzięki za odpowiedź jeszcze raz doceniam to! Hmm .. a co z płytami Intel MATX? Po prostu przyglądałem się Asusowi Prime B350M-A .. wierzysz, że jest to płyta mATX, prawda? Widziałeś, że ma jedno gniazdo PCI-e 16x, które byłoby odpowiednie tylko dla 1 procesora graficznego? Myślę, że w oparciu o moje użycie grafika na pokładzie będzie wystarczająca, lub co najwyżej 1 GPU wystarczy. Byłbym wdzięczny, gdybyście mogli podzielić się swoimi uwagami i radami!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)