> 5 lat Remont komputera: przejście na mATX! & Zdefiniuj Mini C
#6

bjornng napisał: Cześć ludzie! Więc poszedłem zrobić więcej badań na temat każdej części i mam pomysł na budowę. Niektóre z wybranych przeze mnie marek są wynikiem pozytywnych doświadczeń z mojej istniejącej wersji i zaleceń od was! CPU + MB: R5-1600 + ASUS PRIME B350M-A, 417.00 USD // Tradepac - W oparciu o niezawodność z aktualnej wersji Grafika: TBC PSU: SF Leadex Gold 90+ FM 550W, 135,00 $ / Tech Dynamiczny (Lazada) - W oparciu o niezawodność z aktualnej wersji RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 2400MHz, 295,00 $ / System konwergencji (Lazada) - Na podstawie użycia, myślę, że 8GB wystarczyłoby? Przeczytałem kilka wątków mówiących, że większość z nich ma teraz 16 GB ... Dysk SSD: SAMSUNG 850 EVO 250 GB, 137,00 USD // Tradepac - Rzeczywiście chciał 120 GB, ale wydaje się być przestarzały ... HDD: TOSHIBA 1TB, 53,00 $ // Tradepac - W oparciu o niezawodność z aktualnej wersji Obudowa: FracD Arc Mini R2, 89,00 USD / System konwergencji (Lazada) - Najprawdopodobniej pójdzie na tę sprawę! Czy uda się zbudować wokół tego ... Haha Obecne szkody: 1 126 $ Jestem zdecydowanie otwarty na twoje sugestie i zalecenia dotyczące tego, jak mogę improwizować tę konfigurację pod względem kosztów. Mój budżet wynosi w rzeczywistości ~ 1,2K $ za pomocą GPU. Zrozum, że ceny RAM i GPU są teraz dość wysokie. Więc nie mam nic przeciwko czekaniu, aż spadnie, jeśli dojdzie do tego .. Dziękuję wszystkim z góry !! jeśli możesz spróbować znaleźć inne psu jak dun typu brązowego, potrzebujesz złota, a następne które gpu zamierzacie? następnie jest to próba znalezienia tańszego barana, jeśli nie zamierzasz go OC. na koniec należy pamiętać, że wszystkie ceny tradepac opierają się na pełnej wersji systemu, jeśli nie, być może trzeba będzie zapłacić nieco wyższą cenę w swoim cenniku. sprawdź ceny wszystkich sklepów b4 sprawdzając z nimi, co kupujesz. I pamiętaj, aby wybrać inną płytę tylko do kopii zapasowej na wypadek, gdyby deska naprawdę nie miała zapasów.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)