> 5 lat Remont komputera: przejście na mATX! & Zdefiniuj Mini C
#7

ZrE0_Cha0s napisał: jeśli możesz spróbować znaleźć inne psu jak dun typu brązowego, potrzebujesz złota, a następne które gpu zamierzacie? następnie jest to próba znalezienia tańszego barana, jeśli nie zamierzasz go OC. na koniec należy pamiętać, że wszystkie ceny tradepac opierają się na pełnej wersji systemu, jeśli nie, być może trzeba będzie zapłacić nieco wyższą cenę w swoim cenniku. sprawdź ceny wszystkich sklepów b4 sprawdzając z nimi, co kupujesz. I pamiętaj, aby wybrać inną płytę tylko do kopii zapasowej na wypadek, gdyby deska naprawdę nie miała zapasów. Dziękuję za odpowiedź Zre0_Cha0s !! Hmm .. A co ze srebrnym srebrem Superflower? To jest 104 $. Mam jedno pytanie - widziałem, że B350M-A obsługuje DDR4 3400MHz, więc czy działa 2400MHz? Nie jestem pewna, czy baza rynkowa to teraz 16GB RAM, jeśli nie, to chyba wystarczałoby 8 GB. Z cennika PCThemes, prawdopodobnie G.SKILL RIPJAWS V 2666MHZ CL15 (4GBx2pcs) @ 162 USD, lub CORSAIR VENGEANCE LPX 2666MHZ CL16 (4 GBx2 sztuki) przy 165 USD. Poza tym, ciekawi mnie, czy słyszeliście już o Klevvie? Piła na Tradepac, mają również SSD i RAM. Próbowałem wyszukać to, ale ograniczono recenzje ... W porządku! Dzięki, że dałeś mi znać! Mam nadzieję, że płyta Asusa jest dostępna, ponieważ wydaje się, że są teraz ograniczone płyty Ryzen mATX od Asusa. Chociaż przysięgam na płyty główne Asusa, ale jeśli są inne marki na tym poziomie, po prostu też mógłbym rozważyć!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)