> 5 lat Remont komputera: przejście na mATX! & Zdefiniuj Mini C
#8

ZrE0_Cha0s napisał: 104 za superflower ledex sliver uważa się również za dobrą cenę. Jeśli chodzi o mobo, to jego maksymalna obsługiwana prędkość (która obejmuje stabilną prędkość RAM). Tak, ale może obsłużyć podstawowe 2400mhz (co jest minimum dla DDR4), a następnie dla potrzebnej pamięci RAM, nadal uważałbym, że 8 GB wystarcza może za kilka lat, ale jeśli nie zwiększysz swojego budżetu, abit więcej może wynosić 16GB (to znaczy, jeśli zamierzasz grać w najnowsze gry) ten baran jest jak barany OEM, ale mają też tryki wydajności. inne płyty to MSI lub gigabajty. Hej bracie, jeszcze raz dziękuję, dobrze zauważyłem! Ciekawe, jaka byłaby różnica od srebrnego i złotego psu? A co z sezonowym? Słyszałem, że sezonowe i superflower są na tym samym poziomie. Zakładając, że moje użycie będzie takie samo w ciągu najbliższych kilku lat, czy myślisz, że 8GB będzie w porządku? Najbardziej myślę, że uaktualnię mój monitor do 27 "i będę oglądał filmy 4k. Okay, przyjrzymy się @ klevv i zobaczymy, co jeszcze mogę znaleźć! Jaki byłby odpowiednik b350m-a dla MSI
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)