Pomoc potrzebna do zbudowania domowej stacji roboczej ~!
#1

Cześć wszystkim, dziękuję za przybycie, aby pomóc moi.   Aby wyolbrzymić was wszystkich, praktycznie nie wiem nic o komputerach stacjonarnych i ich składnikach, które używały laptopów przez całe życie. Dlatego chcę zbudować urządzenie domowe z konfiguracją z dwoma monitorami, a celem komputera jest:    i) wykorzystywany głównie do pracy, co wiąże się z chrupaniem numerów i ogromnymi arkuszami kalkulacyjnymi Excel. Na tym froncie myślę, że powinienem wybrać procesor z co najmniej 4 rdzeniami? Rozważałem Ryzena 5 1600 .. Daj mi znać, co myślisz ii) niektóre gry, prawdopodobnie menedżer piłki nożnej i dota 2 na maksymalnych ustawieniach. Myślałem o 1050ti lub 1060 3 gb.     Budżet z wyłączeniem monitorów: 800- $ 1k.   Mam też 250 gb Samsunga Evo 840, więc myślę, że będę go ponownie używał. Aha i nie dbam o diody ani podkręcania.     Jeszcze raz dziękuję za pomoc! Naprawdę to doceniam
Reply


Messages In This Thread
Pomoc potrzebna do zbudowania domowej stacji roboczej ~! - by feigheryg - 07 Mar 2018, 10:41 PM
RE: Pomoc potrzebna do zbudowania domowej stacji roboczej ~! - by oussa.samadi - 07 Mar 2018, 10:42 PM
RE: Pomoc potrzebna do zbudowania domowej stacji roboczej ~! - by feraltex - 07 Mar 2018, 10:44 PM
RE: Pomoc potrzebna do zbudowania domowej stacji roboczej ~! - by retnoptr986 - 07 Mar 2018, 10:47 PM
RE: Pomoc potrzebna do zbudowania domowej stacji roboczej ~! - by anieqsamsodien - 07 Mar 2018, 10:48 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)