Pomoc w konfiguracji routera szerokopasmowego Singnet
#2

thegamer1907 napisał: Jestem na planie Singnet 15Mbps i dali mi aztechowy modem DSL1015EW ADSL. Jednak z tym routerem spotkałem się z wieloma problemami, jak router dwukrotnie umierający. w obu przypadkach singnet wciąż dawał mi ten sam router jako zamiennik i był tak zmęczony, że tak często ginął. Nadal mam starą 2wire 2701HGV-E, ale 2wire uruchomi się ponownie, gdy podkreślę połączenie z torrentami i innymi rzeczami. Teraz zdecydowałem się na nowy samodzielny router i używam etheir the Aztech lub 2wire jako modemu. Czy ktoś może mi doradzić, jak to zrobić i który router modemu (aztech lub 2wire) powinienem użyć jako całkiem nowy w scenie sieciowej. dlaczego nie po prostu uzyskać model z routerem jak linksys WAG120N My 2wire również kontynuuje restart, gdy stresuję się z torrentami, więc wydaje mi się trochę pieniędzy na zakup WAG120N i rozwiązuje mój problem, ale tylko, że zasięg wifi nie jest fantastyczny, ale wciąż lepszy niż 2wire. Ale teraz wprowadzam do magazynu, ponieważ mam upgrade do światłowodu.
Reply


Messages In This Thread
Pomoc w konfiguracji routera szerokopasmowego Singnet - by sweetmsava - 08 Mar 2018, 12:04 AM
RE: Pomoc w konfiguracji routera szerokopasmowego Singnet - by sty94729 - 08 Mar 2018, 12:07 AM
RE: Pomoc w konfiguracji routera szerokopasmowego Singnet - by anamaria.hernansanz - 08 Mar 2018, 12:10 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)