Pomoc w konfiguracji routera szerokopasmowego Singnet
#3

Nie dostałem kolejnego routera modemu ADSL, ponieważ mam zamiar uaktualnić go do światłowodu zaraz po zakończeniu kontraktu. W końcu dostałem używany ESR9850 z marketplace i użyłem go z aztechem, działającego do tej pory dobrze, z akcentem torrentów i strumieniowych filmów jednocześnie bez opóźnień, o wiele lepiej teraz, tylko teraz potrzebuję użyć innego gniazda zasilania dla routera. Dla wszystkich brokerów, którzy chcą wiedzieć, oto jak to zrobiłem: Przed dodaniem nowego routera zalogowałem się do panelu administratora modemu ADSL Aztech z hasłem administratora użytkownika H3ll0t3ch (komputer jest nadal bezpośrednio połączony z aztech przez lan.) Upewnij się, że komputer jest ustawiony na automatyczne uzyskiwanie adresu IP. Wyłączone DHCP i sieć bezprzewodowa na stronie ustawień sieci domowej Odłącz aztech od komputera, podłączonego kabla lan od jednego z aztech lan port do portu er9850 wan. Podłącz komputer do esr9850 poprzez port LAN. Uruchomiono szybki start z domyślnej bramy dysku lub esr9850. Konfiguracja esr9850 z ustawieniami net PPPoE z opcją user i pass, pozostawiając typ usługi pusty. Skonfiguruj bezprzewodowo itd. Zrobione i działa idealnie.
Reply


Messages In This Thread
Pomoc w konfiguracji routera szerokopasmowego Singnet - by sweetmsava - 08 Mar 2018, 12:04 AM
RE: Pomoc w konfiguracji routera szerokopasmowego Singnet - by sty94729 - 08 Mar 2018, 12:07 AM
RE: Pomoc w konfiguracji routera szerokopasmowego Singnet - by anamaria.hernansanz - 08 Mar 2018, 12:10 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)