Złe doświadczenie. Unikaj tego sklepu w SLS!
#12

xtractor napisał: nie dlatego, że nie chcą honorować sprzedaży, ale już wyjaśnili, że popełnili jakiś błąd cenowy ........ TS powinno po prostu przejść ....... jest to również problem dla nich, ponieważ robią interesy zarabiać pieniądze, aby nie stracić więcej pieniędzy ..... po pierwsze muszą płacić czynsz, a na koniec także zarobić trochę za jedzenie i wydatki to samo, jeśli ktoś tu coś sprzedaje i umieszcza go na rynku, ale popełni błąd, obniżając cenę ... ktoś, kto zgodził się kupić, wkurza się, ponieważ wycofuje się ze sprzedaży ... wściekły też i hoha na temat ...... ten sam scenariusz nie mów mi, jeśli chcesz coś sprzedać i omyłkowo postawić niższą cenę, nie wykupuj się ... wtedy jesteś naprawdę najlepszym sprzedawcą w historii przeniósł się już bro. tylko, że mogli lepiej zarządzać, co czuję. FlipGor napisał: Kupiłem mój stary Zotac 1050ti od nich również, żadnych problemów, nie ma niczego. szybkie i przyjemne doświadczenie .. Ale znowu powinni zaoferować TS zniżkę na coś takiego jak 350+ gdzieś w środku na kompromis, a kakin anulować pozostałe zamówienia liao leh = ( tak, miałem nadzieję na te linie, ale nie zainicjowałem tego. to powinno pochodzić od nich. tak po prostu im się to udało.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)