Polecanie sprzętu do konfiguracji sieci domowej Ethernet.
#1

Cześć, jestem w trakcie uzyskiwania mojej jednostki odsprzedaży.   Chciałbym ustawić domową sieć Ethernet i mieć terminal ethernetowy we wszystkich moich pokojach. Ponieważ to stara jednostka, potrzebowałbym kogoś, kto pomógł mi zaprojektować i ułożyć kabel. Jeśli macie do dyspozycji jakiegoś elektryka lub technika sieciowego, proszę, poproszę o informacje. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć doświadczonego gościa, który zna wszystkie niedogodności, jeśli chodzi o układanie kabla sieciowego.   Ponadto chciałbym trochę polecić sprzęt, który powinienem przygotować, aby skonfigurować domowe rozwiązanie ethernetowe.   Myślę o zakupie Asus RT-N66U i niektórych przełączników sieciowych Netgear do konfiguracji. Jakie przełączniki powinienem uzyskać? Myślę o 4 punktach ethernetowych w 3 sypialniach i salonach oraz po 2 w pomieszczeniu gospodarczym i kuchni. Czy jest zalecane, aby uzyskać 2 lub 3 kawałki przełączników 8-portowych, czy powinienem po prostu uzyskać przełącznik 24-portowy.   Zastanawiam się, czy zamówić sprzęt sieciowy od Amazon, ponieważ oferują one bezpłatną wysyłkę, pod warunkiem, że produkty będą do niej pasować.   Niedawno zobaczyłem, że M1 rozdaje router Asus RT-N56U, czy mogę wiedzieć, że cyfrowy głos działa z routerem? Lub M1 nie zapewnia żadnych cyfrowych usług głosowych dla swojego planu światłowodowego.   Dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)