Potrzebujesz komentarzy do proponowanej konfiguracji sieci
#4

miracleman napisał: Dziękuję za odpowiedź! Mój przełącznik to tylko podstawowy przełącznik gigabitowy Asus. Nie masz teraz modelu na ręce, opublikujesz, gdy będę w domu. Mogę pójść z twoją sugestią i położyć inny wifi ap na 2 piętrze, każdy model polecić? Aby potwierdzić, więcej ap nie oznacza, że zostanie zwiększona przepustowość / prędkość wpłynie na prawo? Ponieważ w rzeczywistości mój priorytet nadal dotyczy połączeń przewodowych. Również Dlink RG, który daje Starhub, może być skonfigurowany na ap? Myślę, że gdzieś go przeczytałem, ale potrzebuję potwierdzenia! Okablowanie ethernetowe wykonałem tylko w zeszłym roku, wykonawca prowadził kable na istniejącym kanale telewizji kablowej Starhub. Więc zasadniczo mam 2 porty na 3 piętrze, 3 porty na 2 piętrze i wszystkie porty są skonsolidowane na 1 piętrze, obok punktu światłowodowego w salonie. Czy to było to, o co prosiłeś? Jeszcze raz dziękuję negativzero! Przepustowość jest zużywana tylko wtedy, gdy przesyłane są dane, a nie wtedy, gdy są podłączone urządzenia. Właśnie dlatego pytam, ile twoich przełączników może przesyłać dane w domu i poza Internetem.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)