Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe
#2

Zastanawiałam się nad pomysłem zrobienia ważnej re-wampirze na moje okablowanie strukturalne 8-9 lat w moim mieszkaniu przez jakiś czas, po pierwsze, niektóre punkty pokazywały swój "wiek" i niezbyt niezawodne przy prędkościach kat5e a także okablowanie telefonu HDB w mojej jednostce ma pewne problemy z połączeniem (powinny być ze względu na wiek). Po drugie chcę przetestować koncepcję kabla płaskiego na coś większego niż kilka kabli. Moja istniejąca sieć strukturalna kończy się na 12-portowym patch panelu w pobliżu mojego punktu telewizyjnego, a kiedy faceci z Opennet przybyli, aby zainstalować okablowanie światłowodowe 5 lat temu, został on zainstalowany zgodnie z moimi żądaniami "wokół" mojego punktu końcowego panelu za pomocą " skomplikowana "seria przewodów i listew z PCV (faktycznie miałem wstępnie zainstalowane większość kanałów i kanałów, dlatego instalator opennet był zbyt zadowolony, aby po prostu dostosować się do mojego planu). Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Moja poprzednia konfiguracja sieci Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Kabel światłowodowy, instalowany przez facetów Opennet, wzdłuż mojego skomplikowanego "bałaganu" przewodów i listew z PVC. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Poprzednie okablowanie sieciowe, biały elastyczny przewód "mieści" światłowód Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Nadszedł czas, aby rozebrać całą sieć
Reply


Messages In This Thread
Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by sodeden.3 - 15 Mar 2018, 06:06 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by dwiwahyupras - 15 Mar 2018, 06:10 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by celinefolliet - 15 Mar 2018, 06:15 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by jbbanastacio - 15 Mar 2018, 06:17 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by jester24zyx - 15 Mar 2018, 06:19 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by satyananda.sahoobsc - 15 Mar 2018, 06:20 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by majormaxillary - 15 Mar 2018, 06:21 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by chotiya.ram - 15 Mar 2018, 06:22 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by wredeemma - 15 Mar 2018, 06:23 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by neusue - 15 Mar 2018, 06:27 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by prac.anad.pozycja - 15 Mar 2018, 06:28 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by tjrehak - 15 Mar 2018, 06:29 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by aileneelee - 15 Mar 2018, 06:30 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by knotlikeyou - 15 Mar 2018, 06:31 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)