Absolutny komputer noob szuka pomocy w kompilacji komputera
#1

Szanowni Państwo, naprawdę doceniam waszą pomoc w stosunku do platformy do gier, która jest warta swojej ceny, wystarczająco dobra dla gier non-4k z wystarczająco fajnym ekranem (nie wiem, co to jest synchronizacja z synchronizacją bez synchronizacji)   Osobisty: -budżet 1,5-2k z monitorem (gra non4k) - dota2, mam nadzieję, że nowe gry, wiek smoka (mój stary laptop nie może nawet uruchomić smoczego pochodzenia) -Jeśli przekroczył już wcześniej, więc nie muszę płacić premii za możliwość majsterkowania - dla mnie, stosunek jakości do ceny do najlepszych rzeczy. Nie potrzebuję tego, co najlepsze i najnowsze, tylko wystarczająco dobre, z dobrym stosunkiem ceny do wydajności - bez szczególnej lojalności wobec marki, ale czytają wiele postów przez ludzi tutaj na ryzen. I5 lub i7 bez preferencji. - Myślenie SSD o Samsungie evo 500 GB - dodatkowy hdd 1-2 tb -ram 16 gb, wartość ram może alr - karta graficzna. Nie ma potrzeby absolutnie najnowszego, może coś w starym wydaniu? 1060? -Mobo - nie ma potrzeby dzwonków i gwizdek lub lamp ledowych, szukających tylko podstawowej obudowy chłodzonej powietrzem, więc i tak wszystko jest ukryte. Mniejszy współczynnik kształtu jeszcze lepszy Mam nadzieję, że masz wbudowaną kartę bezprzewodową lub z radością dostaniesz coś takiego jak Bigfoot - czy w ogóle potrzebna jest karta dźwiękowa? Jeśli używam słuchawek - nie ma pojęcia o władzy - prawdopodobnie fajniejsi mistrzowscy fani?   Nie mam pojęcia, od czego zacząć, jeśli idę na tyle pewnie, że dostaniesz marchewkę, dopóki nie zostanie oczyszczona pasta z marchwi. Dziękuję wszystkim ekspertom komputerowym ..
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)