Absolutny komputer noob szuka pomocy w kompilacji komputera
#4

KeYoKe napisał: ROM to pamięć tylko do odczytu. Dysk twardy nie jest sklasyfikowany jako ROM. Ach, przepraszam. Za dużo w telefonach komórkowych przez te kilka lat i jestem zdezorientowany. Zacytować: Będę unikać seagate w oparciu o moje osobiste doświadczenia zarówno w zakresie dysków konsumenckich, jak i korporacyjnych, i będę osobiście korzystać z WD i HGST. Pieniądze zaoszczędzone na zużyciu energii na dysku twardym (co najwyżej kilka dolarów rocznie?) Nie uzasadniają niezawodności twardego dysku, szczególnie gdy straciłeś wszystkie cenne dane. Seagate był dobry, ale to już przeszłość Nie jestem pewien, jaki był twój problem z Seagate, ale działa mi dobrze przez 20 kolejnych lat, odkąd pierwszy raz zbudowałem własny komputer. Słyszałem też o wcześniejszych doświadczeniach WD. Czasami szczęście odgrywa pewną rolę, kawałek lub partia może złej jakości produkcji. Ale zawsze starałem się mieć więcej niż jedną kopię moich ważnych plików. Na wypadek gdyby coś poszło nie tak, nadal masz kopię zapasową.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)