Bardzo opóźniony przy minimalizowaniu i maksymalizowaniu okien i zmniejszaniu liczby
#8

Pyro77 napisał: Cześć chłopaki, Ostatnio mam problem z moim komputerem. Kilka dni temu było dobrze, ale wczoraj zauważyłem znacznie wolniejszy start. Gdy ekran dojdzie do "okien startowych", logo systemu Windows zajmie bardzo dużo czasu i pojawi się ono stopniowo. Potem zauważyłem, że kiedy minimalizuję okna, jest ono opóźnione i jąkające się. Nie mam żadnych intensywnych zadań. Szumy odtwarzania wideo są również słabe, kiedyś były gładkie i ładne, ale teraz liczba klatek na sekundę została zmniejszona do połowy. Zabawne jest to, że kiedy przełączam się między kartami lub przewijam listę plików, nie ma opóźnień. Podejrzewam, że to może być wirus. Zrobiłem hijackthis i przywróciłem system, ale wciąż jest tak samo. Zrobiłem też chkdsk i defragmentację w nadziei, że pomoże. Nie sądzę, że to jest problem ze sprzętem. Używam 64-bitowej wersji Windows Home Premium, ATI Radeon 5770, 8 GB RAM, i5. Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Z góry dziękuję Po co umieszczać go w Klinice sprzętowej zamiast w Klinice oprogramowania? Wątek przeniesiony.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)