Potrzebujesz porady, aby uaktualnić, czy nie
#1

Cześć wszystkim,   Mój komputer ma około 5 lat.   specyfikacje są po prawej stronie, ponieważ naprawdę nie pamiętam ->   karta graficzna jest już wkręcona, obecnie używa grafiki na płycie. Rzecz w tym, że nie jestem pewna, czy powinienem otrzymać kolejną kartę, czy też powinienem ponownie wykorzystać wszystkie te części, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, czy lepiej kupić wszystko nowe.   Nie gram tak dużo, ale czasami graję trochę światła, np. pole bitwy, farsa, CSGO, dota i może jakieś nowe, nie jestem pewien, czy już nie gram, ale wkrótce zrobię kilka badań.   Mam nadzieję, że ci guru tutaj mogą dać mi radę.
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz porady, aby uaktualnić, czy nie - by holzworth - 19 Mar 2018, 07:19 PM
RE: Potrzebujesz porady, aby uaktualnić, czy nie - by bassrocker4 - 19 Mar 2018, 07:21 PM
RE: Potrzebujesz porady, aby uaktualnić, czy nie - by oussa.samadi - 19 Mar 2018, 07:22 PM
RE: Potrzebujesz porady, aby uaktualnić, czy nie - by stacey.a.lee - 19 Mar 2018, 07:24 PM
RE: Potrzebujesz porady, aby uaktualnić, czy nie - by valasjak - 19 Mar 2018, 07:25 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)