lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta
#1

Przyniosłem 610S lenovo ideacentre z fabryki Harveya Normana w parku biznesowym viva 15 lipca 2017 r   kiedy sprawdziłem online gwarancja pozostała 1 miesiąc plus   więc skanuję paragon i poproszę o zmianę daty gwarancji na 1 rok   Na szczęście zrzekłem się gwarancji i zapisałem plik   dziś sprawdzam, czy gwarancja wygasa jutro   lenovo może zmienić gwarancję bez informowania klienta o tym fakcie   wow liao eh   Na szczęście zrzekłem się gwarancji i zapisałem plik   ponownie wysyłam je ponownie i pytam, dlaczego data gwarancji powróciła do daty wcześniejszej, zanim poprosiłem o sprawdzenie   w ten sposób może mnie?   dlaczego lenovo nie sprawia, że rejestracja gwarancji jest prostsza, jak potwierdzenie odbioru i data gwarancji na podstawie daty zakupu   co jeśli mój komputer psuje wtedy lenovo nie mówią więcej gwarancji
Reply


Messages In This Thread
lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta - by troypendleton - 26 Mar 2018, 07:53 AM
RE: lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta - by yvonnecwh - 26 Mar 2018, 07:54 AM
RE: lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta - by nmilano - 26 Mar 2018, 07:57 AM
RE: lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta - by bballermj - 26 Mar 2018, 07:58 AM
RE: lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta - by gms1067 - 26 Mar 2018, 08:00 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)