Porada na temat dostawcy Fibre (obecnie na ST i VQ)
#3

Skoro masz Ac87u, dlaczego nie zamienisz go na router Singtel? Nie mogę wypowiedzieć się na temat m1, ale jestem z Singtelem od pewnego czasu, prawdopodobnie krócej niż ty, ale niezawodność usług z routerami innych firm jest często lepsza niż wydany router, jeśli spodziewasz się więcej w stronę usług zewnętrznych. Używam obecnie światłowodu z tplink c5400 i używam routerów stron trzecich od czasów Ac87u. Co więcej, m1 nie ma oficjalnego wsparcia na hwz podczas gdy singtel ma. Zapewne dostaniesz tutaj więcej wsparcia niż m1, jeśli używasz Singtel .. Sailaway75 napisał: Cześć wszystkim! Obecnie korzystam z planu telewizyjnego Singtel Mio i niedawno przepuściłem mój plan viewqwest do mojego drugiego portu światłowodowego. Moja umowa z viewqwest wygasa w październiku i nie jestem już objęta umową z Singtel. Moja komórka jest z Singtel i jestem z Singtelem od wielu lat od czasów magix. Ostatnio mieliśmy pewne problemy z routerem ST i ich usługa naprawdę jest wciągnięta. Poza tym moja mama nie ogląda już telewizji, więc zastanawiam się, czy porzucić Mio TV i po prostu uzyskać dobre połączenie z Internetem. Przeczytałem wiele postów tutaj i wielu wydaje się lubić M1. Posiadam własny Asus AC87U i potrzebuję dobrego światłowodu do streamowania w androidach i surfowania po Internecie. Jesteśmy rodziną 5. Co polecacie? Z góry dziękuję! Aplikacja Samsung Galaxy S8 HardwareZone Forums
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)