Porada na temat dostawcy Fibre (obecnie na ST i VQ)
#4

Sailaway75 napisał: Cześć wszystkim! Obecnie korzystam z planu telewizyjnego Singtel Mio i niedawno przepuściłem mój plan viewqwest do mojego drugiego portu światłowodowego. Moja umowa z viewqwest wygasa w październiku i nie jestem już objęta umową z Singtel. Moja komórka jest z Singtel i jestem z Singtelem od wielu lat od czasów magix. Ostatnio mieliśmy pewne problemy z routerem ST i ich usługa naprawdę jest wciągnięta. Poza tym moja mama nie ogląda już telewizji, więc zastanawiam się, czy porzucić Mio TV i po prostu uzyskać dobre połączenie z Internetem. Przeczytałem wiele postów tutaj i wielu wydaje się lubić M1. Posiadam własny Asus AC87U i potrzebuję dobrego światłowodu do streamowania w androidach i surfowania po Internecie. Jesteśmy rodziną 5. Co polecacie? Z góry dziękuję! Cześć Sailaway75, Przykro nam, że możesz usłyszeć o swoim niezadowolonym doświadczeniu związanym z naszą usługą. Chcesz udostępnić więcej informacji na temat incydentów, abyśmy mogli podjąć dalsze działania? Jakie problemy występują obecnie na routerze? Czy próbowałeś ponownie uruchomić router?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 4 Guest(s)