Cześć! Potrzebujesz pomocy z kompilacją komputera, małym budżetem na PC ... koszt 1
#5

Whylikethatsosad napisał: dzięki, czy te ceny można dostać na targach tradepac? tak, ile kosztuje system operacyjny Windows 10? Część ceny pochodzi z cennika tradepac i innych z lazada. Prawdopodobnie najwyżej 50 $ różnicy. Windows 10 @ $ 145 na laserze. Mam nadzieję, że nie jestem zbyt kpo, ale zamiast tego rozważasz alternatywy, takie jak laptop. 1000 USD dałoby Ci ultrabook bez dotykania, o lepszych statystykach i niższym zużyciu energii. Po prostu podłącz laptopa do monitora HDMI lub telewizora LED i będzie wyglądać tak samo jak na pulpicie. Jestem dość wybredny i chcę mieć ekran dotykowy tabletu, klawiaturę tradycyjnego laptopa i możliwość oglądania filmów na dużym ekranie. Więc skończyłem z Acer Aspire R15, który działa jak tradycyjny laptop, może być złożony, aby przekształcić się w 15-calowy tablet i podłączony do mojego 40-calowego telewizora LED za pomocą kabla HDMI. Mam nawet bezprzewodową mysz
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)