Skonfiguruj DLink DIR868L jako punkt dostępowy
#8

Dmon1Unlimited napisał: Nie jestem do końca pewien, czy rozumiem, przepraszam, właśnie teraz: Drugi router jest podłączony za pośrednictwem portu WAN W zakładce setup -> Internet: Tryb mostu = router bezprzewodowy Typ połączenia internetowego = Dynamiczny adres IP (DHCP) W zakładce Ustawienia -> Ustawienia sieci: Adres IP routera = 192.168.100.1 Włącz serwer DHCP = odznaczony (ja go wyłączyłem) Na karcie Zaawansowane -> Zaawansowana sieć: Włącz UPnP IGD = niezaznaczone (wyłączyłem) Przy powyższych ustawieniach nadal mam problemy z połączeniem z internetem (Windows diagnostyka mówi "Windows nie może komunikować się z urządzeniem lub zasobem (Primary DNS server)" Połączenie za pomocą kabla lan. Główny router - punkt danych (jeśli występuje) - 2. port routera WAN --- port LAN - port komputera. Wejście przeglądarki 192.168.100,1 Ponieważ może to być drugi adres IP routera określony w głównym statusie routera. Wszystkie ustawienia pozostają domyślne, bez zmian po przywróceniu ustawień fabrycznych. Domyślnym ustawieniem w trybie bridge jest router bezprzewodowy.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)