Skonfiguruj DLink DIR868L jako punkt dostępowy
#10

eric3743 napisał: Połączenie za pomocą kabla lan. Główny router - punkt danych (jeśli występuje) - 2. port routera WAN --- port LAN - port komputera. Wejście przeglądarki 192.168.100,1 Ponieważ może to być drugi adres IP routera określony w głównym statusie routera. Wszystkie ustawienia pozostają domyślne, bez zmian po przywróceniu ustawień fabrycznych. Domyślnym ustawieniem w trybie bridge jest router bezprzewodowy. Usunąłem wszystkie moje zmiany, ale nadal mam ten sam problem. Mogę połączyć się z obydwoma routerami, ale nie ma połączenia z internetem Tak, moje fizyczne połączenie to: Ethernet od modemu do routera 1 WAN Ethernet z routera 1 LAN do routera 2 WAN Ethernet od routera 2 LAN do laptopa (Jeśli ma znaczenie laptopów karta WiFi jest Intel Dual Band Wireless AC 7260) Diagnostyka systemu Windows wciąż mówi, że system Windows nie może komunikować się z urządzeniem lub zasobem (podstawowy serwer DNS) Próbowałem nawet zresetować router2 do ustawień fabrycznych (przytrzymaj reset przez> 10 sekund), ale nadal nie ma internetu (tym razem system Windows nie może zidentyfikować problemu) Czy ten problem może być związany z tym wątkiem poniżej? forums.hardwarezone. com.sg
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)