Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 )
#4

Dzięki za odpowiedzi . Nie byłem pewien , czy to moja łączność , okna 7 lub inne problemy . Badałem abit i dowiedziałem się wiele okno 7 użytkowników doświadczają mniej prędkości Internetu, tak jak ja , więc myślę, że to normalne . Inną możliwością jest usłyszałem dzisiaj, że może to być mój przewód Ethernet jest stary lub uszkodzony . Kiedy myślałem o tym , pamiętam drut jest zgnieciony przez pulpit przypadkowo , kiedy byłem zastępując nowy pulpit ze starym . Drut jest 5-10 lat zbyt więc postaram się to poprawić. Słyszę , że mogliśmy dostać 20 % większą niż prędkość internetu przez co oferowane przez skonfigurowanie jakiś spożywczych ale to odnosi się tylko do Windows 7 Ultimate. Używam premii domu.
Reply


Messages In This Thread
Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by sdean75 - 03 Dec 2016, 02:29 AM
RE: Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by ruby.watts432 - 03 Dec 2016, 02:31 AM
RE: Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by roger.eikrem - 03 Dec 2016, 02:31 AM
RE: Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by knotlikeyou - 03 Dec 2016, 02:33 AM
RE: Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by dwiwahyupras - 03 Dec 2016, 02:34 AM
RE: Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by abbymo7 - 03 Dec 2016, 02:35 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)