[Giveaway] W jaki sposób ASUS AiMesh przyniesie ci korzyści?
#2

Internetowy plan Singelt 500mbps fiber plan. Aktualny model routera (tak, każda marka zrobi) Aztech 7003AC (j) (iirc: p) (singtel Domyślny router i używanie przez około 3 ~ 4 lata?) Powiedz nam, co myślisz, że ASUS AiMesh przyniesie ci korzyści! To zdecydowanie obejmuje większość zakątka mojego domu, ponieważ mój obecny router jest przydzielany w jednym rogu mojego domu, a to ze względu na mój TP jest blisko tego obszaru. Po drugie, moja mama zawsze byłaby dla mnie, dlaczego połączenie jest niestabilne, podczas gdy ona ogląda swój dramat na swoim smartfonie w jej sypialni. ale nie mogę jej pomóc, ponieważ bezprzewodowy jest na moim bieżącym routerze, nie jest w stanie dotrzeć do jej pokoju z powodu wielu innych interferencji bezprzewodowych, a odległość poza nim jest uważana za daleko. na koniec przynajmniej od czasu do czasu, gdybym był w moim pokoju mogłem korzystać z routera asus i podczas gdy jestem blisko mojej kuchni lub salonu mogłem użyć mojego domyślnego routera singtel. mam nadzieję, że mam ten jeden bilet do zwycięzcy, aby wygrać router, aby poprawić moją domową sieć bezprzewodową.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)