Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera
#7

kon_sk napisał: Ta część brzmi śmiesznie ... jeśli rzeczywiście jesteś połączony, dlaczego uzyskujesz ograniczoną łączność lub nie ma jej wcale, ale mówisz, że możesz uzyskać dostęp do strony administratora routera - to już nie jest właściwe. Co się stanie, jeśli połączysz modem kablowy bezpośrednio z komputerem, możesz surfować? Pamiętaj, że za każdym razem, gdy podłączasz modem kablowy do nowego urządzenia, czy to routera czy komputera, musisz ponownie uruchomić modem kablowy. Gdybym miał ustawić mój komputer tak, aby automatycznie uzyskiwał adres IP, otrzymam ograniczony lub żaden problem z łącznością. Kiedy tak się stanie, nie mogę w ogóle zalogować się do routera. Gdybym miał ustawić mój komputer na statyczny adres IP, mogę zalogować się do mojego routera. Gdybym miał podłączyć mój komputer bezpośrednio do modemu kablowego, mogę połączyć się z Internetem.
Reply


Messages In This Thread
Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by natalie.ramirez - 12 May 2018, 11:38 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by emrebahcivan87 - 12 May 2018, 11:41 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by cruz.jules - 12 May 2018, 11:43 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by mmoncayo1 - 12 May 2018, 11:44 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by rfierrom - 12 May 2018, 11:46 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by syaidatul.rasli - 12 May 2018, 11:48 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by newcompanyface - 12 May 2018, 11:50 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by kartikya.rai - 12 May 2018, 11:52 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by fstockert - 12 May 2018, 11:54 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by roula.aj - 12 May 2018, 11:56 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by rinjanijelek - 12 May 2018, 11:58 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by gpersich - 13 May 2018, 12:00 AM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by ghita.bernichi - 13 May 2018, 12:02 AM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by faseelapt - 13 May 2018, 12:04 AM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by lermavanessa - 13 May 2018, 12:05 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)