Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera
#12

kon_sk napisał: Spróbuj tego? Modem kablowy> Router> Homeplug> Homeplug> Komputer Jednak wtyczka musi znajdować się obok siebie (upewnij się, że znajdują się w tej samej sieci) Ponieważ z twojego wcześniejszego testu wcześniej potwierdziłeś, że Homeplug jest "OK", to osobno modem i modem kablowy również są w porządku. Więc teraz jedynym testem jest upewnienie się, że twój homeplug działa, testowanie wtyczki domowej obok siebie, upewnij się, że są w tej samej sieci, jeśli to działa, ale po podłączeniu wtyczki domowej tam, gdzie chcesz, a nie, można założyć, że obie wtyczki znajdują się w innej "fazie" lub w bloku DB, w którym obwód nie jest podłączony. też próbowałem już. Somemore podłączył wtyczki homeplugs obok siebie w podwójnym gnieździe. Komputer na zawsze będzie nadal uzyskiwał adres sieciowy. Ale jeśli mam ustawić komputer na statyczny adres IP i wskazać domyślną bramę do adresu IP routera, mogę przejść do trybu online. Ale kiedy ustawiłem mój komputer na dynamiczny adres IP, problem powrócił. Czy to możliwe, że Comtrend PLC9000 jest za stary?
Reply


Messages In This Thread
Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by natalie.ramirez - 12 May 2018, 11:38 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by emrebahcivan87 - 12 May 2018, 11:41 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by cruz.jules - 12 May 2018, 11:43 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by mmoncayo1 - 12 May 2018, 11:44 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by rfierrom - 12 May 2018, 11:46 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by syaidatul.rasli - 12 May 2018, 11:48 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by newcompanyface - 12 May 2018, 11:50 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by kartikya.rai - 12 May 2018, 11:52 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by fstockert - 12 May 2018, 11:54 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by roula.aj - 12 May 2018, 11:56 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by rinjanijelek - 12 May 2018, 11:58 PM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by gpersich - 13 May 2018, 12:00 AM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by ghita.bernichi - 13 May 2018, 12:02 AM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by faseelapt - 13 May 2018, 12:04 AM
RE: Problemy z podłączeniem modemu kablowego do portu WAN routera - by lermavanessa - 13 May 2018, 12:05 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)