Zainstaluj dysk SSD i zwiększ ilość pamięci RAM - potrzebujesz pomocy
#1

Tylko aktualizacja.   Poszedłem na 4. piętro w sklepie INFINITY, jak zaleca się tutaj. Ale poprosili mnie, żebym poszedł do kliniki PC po przekątnej. Nie jestem pewien, czy to także ich.   W każdym razie po prostu zamieniłem dysk twardy na 128 GB SSD (85 USD SSD 40 USD za laptop), ponieważ miałem już 16 GB pamięci RAM, a dodatkowa pamięć RAM była zbyt droga. Windows i sterowniki zostały już przez nich zainstalowane. Teraz mój stary laptop wraca do życia!   *******************   cześć wszystkim   Nie jestem dobry w komputerach.   Mam następujący laptop działający pod Windows 10 (uaktualniony z Vista do Windows 7 do Windows 8 do Windows 10 i nie mam kluczy do Windows 10 lub nie wiem jak go zdobyć):   1. Dell Inspiron 15 (3537) zakupiony w grudniu 2013 r 2. Dell XPS 1640 zakupiony we wrześniu 2009 r   Oba są bardzo wolne, nawet podczas przeglądania Internetu, gdy dysk twardy jest pusty. Zreformowanie laptopa nie pomogło. Słyszałem, że zastępując dysk twardy dyskiem SSD i podnosząc pamięć RAM, można przywrócić laptopa do życia. Wykorzystam laptopy jako zamiennik pulpitu i tylko do przeglądania, ms office, przeglądania zdjęć i filmów.   Pytanie: 1. Czy przejście na SSD i uaktualnienie pamięci RAM pomoże w moim zamierzonym używaniu? Czy to jest nawet zalecane? 2. Jeśli tak, to jaki będzie szacowany koszt i zalecić osobę lub sklep, aby to zrobić.   Dziękuję Ci.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)