Pomoc z częściami do nowej platformy ( $ 1.5- $ 1.8)
#7

Jestem teraz zatrzymany z płyty głównej i GPU do tej platformy , na RAM, próbowałby max , jeśli to możliwe w zależności od płyty głównej będę wyboru . CPU + Motherboard: i7 6700 non -k GPU : Nie mam pojęcia , woleliby dostać albo do 960 lub 970 dla niej tak, że będzie w stanie grać więcej gier. Ram : co najmniej 16 GB , DDR3 i DDR4 zależałoby na płycie głównej. Przechowywanie: Nie wydaje się znaleźć ZOTAC 480GB na lazada . Więc byłoby uzyskanie OCZ 480GB SSD z TROIN 1TB WD niebieski Obudowa: Fractal projektowania NANO ITX S CASE ( tańsze i stanie umieścić dłuższą GPU ) PSU : Seasonic S12II -Non MODULAR Byłoby uzyskanie wszystko z Themes PC z nadzieją później w godzinach popołudniowych . Czy wdzięczni , jeśli ktoś mógłby udzielić porady na płycie głównej , jak to jest mój najbardziej głowy . Bo większość płycie głównej ITX widzę ich tylko wspierać aż do 2133mhz RAM i większość jest tylko 2 moduły DIMM. Czy to wystarczy? Albo będę musiał dokonać aktualizacji do mATX mieć więcej kanałów ?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)