[Potrzebujesz porady] Budowanie komputera z budżetem 1,4-1.5 tys
#5

ethan89 napisał: Cześć wszystkim, bardzo dziękuję za porady i sugestie! @singupingu: Kilka pytań tutaj - Zauważyłem, że polecasz WD Black zamiast Blue, czy to dlatego, że wariant Blue został "obniżony" do 5400 RPM zamiast 7200 RPM z ostatniego czasu? @dgenex: Wydaje mi się, że GTX 1070 może nie być wykonalny, ponieważ budżet mojego przyjaciela wynosi tylko 1,4-1,5 tys Czy warto jednak uaktualnić do wersji 6GB? Przeczytaj kilka opinii, że różnica wynosi około 5 lub więcej fps ... Maksymalnie 10 fps dla niektórych gier. Czy w przypadku VRAM pojawi się wąskie gardło 3GB w przyszłych grach @ 1080p? Czarny dla dłuższej gwarancji i dla 2,5 cala, zapewnia 7200 obr./min zamiast 5400 obr / min na niebiesko. Bez monitora można wcisnąć 1,5k. Przy 1080p wystarczy. Wzrost wydajności z 6 gb jest znikomy, ale dodatkowe vram przyniesie korzyści w grach o wysokim stopniu tekstury. Zwykle nie jest to zalecane, ponieważ będziesz musiał dostosować ustawienia graficzne, zanim jeszcze osiągniesz pułap 6 gb, zmniejszając efektywność dostarczonego vram. Jeśli Twój budżet może pomóc, nie wahaj się uaktualnić do 6GB. Posiadanie nadprożu jest jeszcze lepsze niż imo z wąskim gardłem.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)