Kłopoty Port Forwarding - Guru przyjść proszę !!
#14

forceofhabit napisał: mogę uzyskać dostępu do Nas thru ip lokalnie, ale jeśli mogę umieścić numer portu z IP ( 192.168.1.45:9000~~HEAD=pobj ) , połączenie gets.refused . odrobinę dziwne , jak ja powinien być w stanie ocenić go lokalnie nawet jeśli port jest zamknięty. trzeba uzyskać port otwarte jak chcę oceniać NAS za pośrednictwem Internetu ... czyli w moim telefonie , gdy w pracy W takim przypadku , i zrozumieć, co znaczy u Liao . FYI , SH portu bloku 80 domyślnie. jeśli u mogą uzyskać dostęp do interfejsu internetowego ur NAS lokalnie , co oznacza, że działa zgodnie z normalnym . tak dla części przekierowania portów , u trzeba mapować lokalnego portu 80 do portu zewnętrznego 9000. więc kiedy u dostęp przez internet, u kluczem " ur WAN IP : 9000 " (bez cudzysłowów) . ponieważ SH wykorzystywać dynamiczny schemat adresowania , wskazane jest skorzystać z usługi DDNS. to w zasadzie zachować ślady ur WAN IP i mapować go na adres bardziej przyjazne dla człowieka . mam nadzieję, że to pomoże.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)