Konwersja gniazd telefonicznych do sieci LAN
#14

Rozmawiał z facetem i poprosił o zdjęcie przewodów. Wysłałem. Jedno gniazdo telefoniczne wykorzystuje kabel telefoniczny z 4 żyłami i nie można go konwertować. Pozostałe 4 gniazda można konwertować, ponieważ te 4 gniazda wykorzystują kable telefoniczne z 6 przewodami (3 skrętkami): Pomarańczowy / biały Pomarańczowy Zielony biały Zielony Niebiesko biały niebieski Dla tych 4 gniazd, które można konwertować, prędkość wynosi minimum 70 Mb / s. Jednak uważam, że cena jest nieco wysoka. Może uważam DIY. Poza tym nie ma pośpiechu, a gniazda telefoniczne nie są używane. Wykonanie DIY oznacza, że mogę eksperymentować z tym, którego nie można przekonwertować i zobaczyć, co się stanie. Zanim zacząłem z nim rozmawiać, już wyszukiwałem w Internecie od pierwszego dnia. Aby uzyskać przewodnik, tutaj jest zdjęcie pinout dla LAN: Lokt w górnej połowie "Straight-Through". Tylko 4 przewody wymagane w: Pin 1: Orange / White Pin 2: Orange Pin 3: Green / White Pin 6: Green Pin 4: Blue i Pin 5: Blue / White są używane do telefonu. Oczywiście jakość istniejących przewodów jest ważna i wpłynie na możliwą do osiągnięcia prędkość. Zobaczę co mogę zrobić. Dziękuję wszystkim!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)