Mikrofon USB nie działa po aktualizacji systemu Windows
#1

Cześć, używam mikrofonu USB Samson C01U-Pro.   To działało dobrze, aż do ostatniej aktualizacji systemu Windows 10. Nie mogłem wymyślić niczego innego, co mogłoby być problemem poza aktualizacją Windows 10.   Windows rozpoznaje go jako mikrofon USB, ale nie mogę uzyskać oprogramowania, które by z nim współpracowało. np. Audacity wyświetla komunikat "urządzenie dźwiękowe otwierające błąd". Próbowałem odinstalować mikrofon USB w Menedżerze urządzeń i ponownie zainstalować, zaktualizować sterowniki itp., W zasadzie wszystko, co mogłem znaleźć w Google, ale nie mogę go uruchomić.   Nie mogę przywrócić aktualizacji systemu Windows 10, ponieważ wykonałem czyszczenie dysku. Proszę doradź. TIA
Reply


Messages In This Thread
Mikrofon USB nie działa po aktualizacji systemu Windows - by n3epvva - 19 Jun 2018, 08:16 PM
RE: Mikrofon USB nie działa po aktualizacji systemu Windows - by prac.anad.pozycja - 19 Jun 2018, 08:16 PM
RE: Mikrofon USB nie działa po aktualizacji systemu Windows - by acarmelo001 - 19 Jun 2018, 08:17 PM
RE: Mikrofon USB nie działa po aktualizacji systemu Windows - by tpotts77 - 19 Jun 2018, 08:18 PM
RE: Mikrofon USB nie działa po aktualizacji systemu Windows - by chaynesuga - 19 Jun 2018, 08:19 PM
RE: Mikrofon USB nie działa po aktualizacji systemu Windows - by tkrol94 - 19 Jun 2018, 08:20 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)