Pytania Newb: jak mam wykonać kopię zapasową
#8

erin50 napisał: Ok, dzięki za tę sugestię. Czy powinienem używać jakiegoś oprogramowania (lub oprogramowania) do tworzenia kopii zapasowych na zewnętrznym dysku twardym lub po prostu kopiować i wklejać na każdym z 2 dysków twardych? Kiedy ostatnio kupiłem zewnętrzny dysk twardy Seagate, otrzymałem oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych. U możesz sprawdzić, jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych zostało dostarczone z dyskiem twardym, lub możesz użyć tych wbudowanych w Windows. W innym przypadku skopiuj i wklej lor. Wszystko zależy od twoich preferencji. W przypadku funkcji Kopiuj i wklej, musisz być bardzo zdyscyplinowany, aby wykonać kopię zapasową. Czasami jesteśmy zbyt zajęci lub leniwi i od czasu do czasu nie robimy kopii zapasowej. Potem, gdy coś się dzieje, to GG sic dla u https://www.bhphotovideo.com/c/produ...n_desktop.html Jest to prawdopodobnie najtańszy dysk twardy o pojemności 8 TB, który można znaleźć (trzeba kupić online, ponieważ sklepy SG kosztują ard 2x za cenę). Ale te dyski twarde wykorzystują technologię SMR (Shingled Magnetic Record), która pozwala im pakować wiele sektorów jak najbliżej. Jego wadą jest to, że pismo staje się wolne. Ten rodzaj dysku twardego jest w porządku dla kopii zapasowych, ale nie próbuj używać go jako podstawowej pamięci masowej.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)