Eksperci sieciowe , potrzebuję waszej pomocy odnośnie modemu i routera. T
#4

kd2000 napisał: Nie bardzo rozumiem sytuację. Co masz na myśli przez tną przewody zbyt krótki? Jakie są te przewody? Przepraszam za mój zły fazowania, mój obecny związek jest TP> Modem> Router> Ściana Ale ze względu na kablu cat6 od ściany do routera był zbyt krótki, muszę przenieść router do szafy, który dotknął mojego bezprzewodowej (używana dla urządzenia mobilnego, itp). Więc mogę połączyć moje CAT6 (od ściany) do modemu zamiast routera, tak że mój Router można przenieść na zewnątrz, które poprawiają sygnału bezprzewodowego znacząco. Próbowałem, sygnał bezprzewodowy jest dostępny, ale jeden kabel nie działa, ale nie mam połączenia z Internetem. etherealism napisał: zależy od RSP włókna ale generalnie, Bedziesz należy podłączyć punkt ściany do routera. Musi zależeć od RSP włókna ?! Niestety, co jest RSP? ____ dostawca usługi? Ya, próbowałem podłączenia do modemu. to nie działa. Więc zastanawiam się, czy jest możliwe, aby to zrobić przy użyciu dowolnego ustawienia itp? krótki przewód jest sprawienie, że mój rozwiązywanie problemów trudniejsze. Najgorszy przypadek myślę zapyta ludzi do rozszerzenia dla mnie.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)