Corsair RGB lub Nzxt RGB
#4

Hmm ... Trochę niepokoję się chłodziarką Corsair H115i. Jeśli widzisz, niektórzy ludzie, którzy narzekają, że klimatyzatory powietrza są lepsi od AIO, często stosują AIO Corsaira, które zdają się nieraz częściej niż NZXT Kraken. Tylko na tym forum. Niestety, ostateczna decyzja należy wyłącznie do ciebie. Więc tak. Dla fanów polecam przeczytanie obu specyfikacji i zobacz RPM + ciśnienie statyczne i CFM. Wszystko to może pomóc ci ustalić, czy masz lepsze chłodzenie i wygląd w tym samym czasie, czy też chcesz poświęcić odrobinę chłodzenia dla wyglądu. Dlatego jeśli widzisz moją konfigurację, wybrałam fanów NZXT Kraken + Corsair ML. Ale moi fani nie są RGB. Jeśli chcesz system eco, nie znam oprogramowania Corsair, ale NZXT zawsze było bardzo źle, kiedy to nie działa. W tym roku miałem tylko 1 problem z tym, że nie wykryłem 1 z moich Krakensów po uruchomieniu komputera, zmuszając mnie do ponownego uruchomienia komputera, a następnie utraty moich niestandardowych efektów świetlnych dla Krakena i konieczności ponownego ich ponownego użycia, w tym własne niestandardowe krzywe wentylatora podczas gier. I stało się to wczoraj po raz pierwszy w tym roku. Na szczęście paski LED nie są jej częścią. Ponieważ stare białe paski LED NZXT mają niektóre z diod LED, które z czasem nie wyświetlają się prawidłowo na niebiesko. Tak irytujące, że musielibyśmy jechać do centrum Distro, gdzie mogliby ponownie zastąpić je własnymi używanymi pasami.
Reply


Messages In This Thread
Corsair RGB lub Nzxt RGB - by jonnob73 - 04 Jul 2018, 08:10 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by nqthqwvtj - 04 Jul 2018, 08:11 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by blogonlinez03 - 04 Jul 2018, 08:12 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by knotlikeyou - 04 Jul 2018, 08:13 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by raphael.gagliano - 04 Jul 2018, 08:15 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by dmcuong.arena - 04 Jul 2018, 08:15 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by roger.eikrem - 04 Jul 2018, 08:16 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by solotrenes - 04 Jul 2018, 08:17 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by matthew.p.marotta - 04 Jul 2018, 08:18 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by xodnum - 04 Jul 2018, 08:18 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by timmothy1241 - 04 Jul 2018, 08:19 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by firepixiespirit - 04 Jul 2018, 08:20 AM
RE: Corsair RGB lub Nzxt RGB - by neasterl - 04 Jul 2018, 08:21 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 4 Guest(s)