kilka pytań dotyczących Wifi.
#1

lubię pytać, czy ktoś wie, co wpływa na siłę / połączenie Wi-Fi   bo w mieszkaniu mieszkałem, moja sypialnia to najgorsze miejsce do korzystania z WiFi muszę potwierdzić ten fakt, gdy moja rodzina uaktualni się do światłowodu (Singtel) technik powiedział mi, że dzięki niemu zainstalował również terminal i router w tym samym bloku moja sypialnia, który znajduje się między kolejną sypialnią, magazynem i toaletą ma najgorszą łączność.     Zauważam też, że czasami, gdy ulewny deszcz moja siła / prędkość Wifi spada ... czasami nawet sygnał.     Właściwie technik Singtel mówi, że jeśli chcę, może uzyskać "wzmacniacz" co miał na myśli przez "wzmacniacz"? wzmacniacz sygnału?     uwaga dodatkowa: od poniedziałku sygnał jest naprawdę zły nawet im w odległości 1m od routera (który jest w salonie) mam tylko 2 ~ 3 słupki siły sygnału   nie jestem pewien, czy jest to znowu pogoda, ale o niskiej sile sygnału, nawet gdy jestem w salonie jest bardzo jialat   czy powinienem zadzwonić do Singtel i poprosić ich o wymianę routera?
Reply


Messages In This Thread
kilka pytań dotyczących Wifi. - by pbergeron21 - 09 Jul 2018, 02:17 AM
RE: kilka pytań dotyczących Wifi. - by boy.lover37 - 09 Jul 2018, 02:18 AM
RE: kilka pytań dotyczących Wifi. - by eytan.behmoaras - 09 Jul 2018, 02:19 AM
RE: kilka pytań dotyczących Wifi. - by peacemakerkimi - 09 Jul 2018, 02:20 AM
RE: kilka pytań dotyczących Wifi. - by jonnob73 - 09 Jul 2018, 02:21 AM
RE: kilka pytań dotyczących Wifi. - by roula.aj - 09 Jul 2018, 02:22 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)