Komputer PC zamarza w systemie Windows 10
#8

amuro_kun napisał: Dziękuję za odpowiedź, mam uruchomiony pulpit, wcześniej był Windows 7, a następnie zaktualizowany do systemu Windows 10 Przykro mi, ale starałem się powiedzieć ogólnie komputer zamiast laptopa. Oto scenariusz, z którym miałem do czynienia; Laptop mojego taty pochodził z systemu Windows 7, a ponieważ nie jest znawcą komputera, po prostu mówi ok do wszystkiego, więc laptop został zaktualizowany do Windows 10. Od tego czasu laptop działał naprawdę słabo i ma krótkie zawieszenie. Od tego czasu odinstalowałem wszystkie jego sterowniki, niektóre aplikacje (antywirusy) i ponownie je zainstalowałem przy pomocy sterowników kompatybilnych z Windows 10. do tej pory nie miał żadnych problemów. Objaśnienie: w skrócie, Niektóre sterowniki do systemu Windows 7 nie poprawnie tłumaczą na nowy system operacyjny (win10), więc dostajesz zamrożenie. Zasadniczo pobierasz sterowniki systemu Windows 10 na przykład: jak twój mikroukład mobo lub kartę LAN ... itd. Następnie odinstalujesz bieżący; uruchom ponownie, jeśli musisz, a następnie zainstaluj system Windows 10. Możesz spróbować tego. Jeśli nadal nie działa. Powiedziałbym, że świeży format Windows 10 jest najlepszym wynikiem. oto link do twojego mobo dl (Asus z97-c): https:
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)