Komputer PC zamarza w systemie Windows 10
#10

pchły1 napisał: Przykro mi, ale starałem się powiedzieć ogólnie komputer zamiast laptopa. Oto scenariusz, z którym miałem do czynienia; Laptop mojego taty pochodził z systemu Windows 7, a ponieważ nie jest znawcą komputera, po prostu mówi ok do wszystkiego, więc laptop został zaktualizowany do Windows 10. Od tego czasu laptop działał naprawdę słabo i ma krótkie zawieszenie. Od tego czasu odinstalowałem wszystkie jego sterowniki, niektóre aplikacje (antywirusy) i ponownie je zainstalowałem przy pomocy sterowników kompatybilnych z Windows 10. do tej pory nie miał żadnych problemów. Objaśnienie: w skrócie, Niektóre sterowniki do systemu Windows 7 nie poprawnie tłumaczą na nowy system operacyjny (win10), więc dostajesz zamrożenie. Zasadniczo pobierasz sterowniki systemu Windows 10 na przykład: jak twój mikroukład mobo lub kartę LAN ... itd. Następnie odinstalujesz bieżący; uruchom ponownie, jeśli musisz, a następnie zainstaluj system Windows 10. Możesz spróbować tego. Jeśli nadal nie działa. Powiedziałbym, że świeży format Windows 10 jest najlepszym wynikiem. Oto link do twojego mobo dl (Asus z97-c): https://www.asus.com/sg/Motherboards...Desk_Download/ Dziękuję Ci! Dziś wieczorem, kiedy wrócę do domu, zrobię więcej kłopotu. Czy muszę odinstalować stare sterowniki? lub czy mogę po prostu zaktualizować je bezpośrednio.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)