Zmieniono hasło do logowania do systemu Windows
#3

commach napisał: Jakieś najnowsze dane przed tym wydaniem? Naprawiłem jeden taki incydent w zeszłym miesiącu, znajomy powiedział mi, że jej oprogramowanie księgowe firmy nie jest już w stanie uzyskać dostępu przez jej sekretarza (dostęp do lokalnej sieci), licencję, pozwolenie i ścieżkę sieciową w ogóle nic złego. Ostatecznie problem polega na tym, że w weekendową aktualizację Windows10, przywrócenie udostępniania na ustawienie domyślne, ponowne skonfigurowanie uprawnienia użytkownika (hasła) naprawiło problem. Heh dzięki za odpowiedź .... Mój informatyk w końcu prześledził brakujące grupy użytkowników domeny ... Wciąż nie mam pojęcia, jak to się stało ... Wciąż nie do końca rozwiązany ...
Reply


Messages In This Thread
Zmieniono hasło do logowania do systemu Windows - by sunilarts.sudhir84 - 09 Jul 2018, 03:49 PM
RE: Zmieniono hasło do logowania do systemu Windows - by allieangel11 - 09 Jul 2018, 03:49 PM
RE: Zmieniono hasło do logowania do systemu Windows - by pbergeron21 - 09 Jul 2018, 03:50 PM
RE: Zmieniono hasło do logowania do systemu Windows - by chaynesuga - 09 Jul 2018, 03:51 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)