Poleć mi lewą klawiaturę (dla praworęcznych)
#1

Cześć wszystkim, zarekomenduj mi klawiaturę do pisania i wpisywania liczb w arkuszu kalkulacyjnym.     Wolisz mieć następujące:   1. Lewa strona klawiatury numerycznej, dzięki której mogę użyć lewej ręki, aby wpisać liczby w arkuszu kalkulacyjnym, podczas gdy prawa ręka znajduje się na myszy.   2. Lewa strona główna, strona w górę / w dół, klawisze kończące   3. Przyciski wyciszania i regulacji głośności dla dźwięku   4. Białe tło z czarnym nadrukiem lub czarne tło z białym nadrukiem i pewnym rodzajem podświetlenia.   5. Łączność PS2 (więc nie marnuję portu USB)   Do tej pory znalazłem: 1. Lewostronna klawiatura A4tech 2. Leworęczna klawiatura DSI     Jeśli nie możesz znaleźć powyższych wymagań, rozważę kompaktową klawiaturę (bez klawiatury numerycznej) z kluczami multimedialnymi i kup osobną klawiaturę numeryczną.   Nie przejmuj się również mechaniką lub membraną. Preferuj wygodne pozycjonowanie nad wszystkim innym.   Wszelkie zalecenia bardzo doceniane.
Reply


Messages In This Thread
Poleć mi lewą klawiaturę (dla praworęcznych) - by buford39 - 15 Jul 2018, 06:34 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)