Moduł HD-G-sync kosztuje sam 500 USD na monitorach.
#6

Gattberserk napisał: Nie mogę w to uwierzyć, Nvidia nie obsługuje synchronizacji G przez HDMI 2.1, a DP 1.4 nie nadaje się do 4K przy 144 Hz na prawdziwe próbkowanie kolorów HDR 4: 4: 4. Oznacza to, że nigdy nie będziemy mieć panelu z synchronizacją G, który może to osiągnąć, czy mam rację? Masz dokładnie rację. W rzeczywistości monitory 4K 144Hz G-Sync są w rzeczywistości bardziej podobne do telewizorów 120 Hz (4: 2: 2 z sub-próbkowaniem), a w rzeczywistości są monitorami komputerowymi 98 Hz (gdzie można uzyskać nasycenie 4: 4: 4). Kto potrzebuje G-Sync poprzez Display Port ze względu na swoje ograniczenia, gdy HDMI 2.0 ma również adaptacyjną synchronizację. Pytanie, czy zostały zaimplementowane w nowych monitorach 4K HDR 144Hz czy nie? Ten facet robi bardzo szczegółową recenzję monitora Acer Predator X27, a dla swojego kraju wyceniono go na 2500 USD. Przy znaku 18:17 wyliczył, przy którym Hertzu można uzyskać pełne 4: 4: 4 RGB vs podpróbkowanie i więcej. Pomnażanie konsumentów za pomocą rzeczywistych kłamstw, które mogą działać przy prawidłowym 144 Hz. Oniemiały. Z tego rodzaju pieniędzmi, o które proszą, nawet jeśli zbliżają się do 2500 USD, równie dobrze mógłbym zainwestować w telewizor OLED 120 Hz z HDMI 2.0 i uzyskać synchronizację adaptacyjną wbudowaną w porty HDMI 2.0. Dostałem moje 55 C7 za 2500 USD. Tak więc uzyskanie monitora PC, który dosłownie działa z tą samą specyfikacją, ale z IPS i tą samą ceną lub więcej, nie wydaje się teraz tak wspaniały.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)