Konfiguracja z dwoma monitorami
#2

HolyInnocents napisał: cześć wszystko, ja myślę o dostaniu drugi monitor dla mojego komputera ale mam pewne obawy o tym. mam nadzieję, że rozwiążę moje wątpliwości, zanim kupię drugi monitor! 1. HDMI v VGA Ponieważ mój komputer ma tylko 1 x HDMI i 1 port VGA, muszę podłączyć mój drugi monitor przez VGA. (a) Czy istnieje różnica w jakości / rozdzielczości między HDMI i VGA? (b) Czy istnieje sposób na zwiększenie liczby portów HDMI? 2. Dźwięk Mój monitor (i mój drugi monitor) ma wbudowane głośniki. Czy mogę uzyskać oba monitory wytwarzające ten sam dźwięk? W przeciwnym razie dziwnie jest słyszeć tylko dźwięk z jednego z monitorów. 3. Czy mój komputer (pod względem karty graficznej i zasilania) może obsługiwać dwa monitory (a) Używam i5-8400 z iGPU Intel UHD 630. Czy będzie wystarczająco silny, aby obsługiwać dwa monitory? (b) Zasilanie mojego komputera to tylko 200W zasilacz. Czy w jakikolwiek sposób wpłynie to na konfigurację dwumonitorową? VGA ma mniejszą rozdzielczość niż w przypadku HDMI. Ale jeśli oba monitory mają rozdzielczość 1080p, powinno być dobrze. VGA nie może odtwarzać dźwięku. Najlepiej uzyskać dźwięk bezpośrednio z portów audio komputera. Jeśli nie grasz z obydwoma monitorami i używasz tylko do pracy z wydajnością, jest w porządku. Nie jestem pewien co do zużycia energii, jeśli igpu obsługuje oba monitory, ale wydaje mi się, że powinno to być dobre dla wydajności pracy.
Reply


Messages In This Thread
Konfiguracja z dwoma monitorami - by timmothy1241 - 26 Jul 2018, 09:21 AM
RE: Konfiguracja z dwoma monitorami - by patann42 - 26 Jul 2018, 09:22 AM
RE: Konfiguracja z dwoma monitorami - by sanjay.suryavansi - 26 Jul 2018, 09:23 AM
RE: Konfiguracja z dwoma monitorami - by miczax - 26 Jul 2018, 09:23 AM
RE: Konfiguracja z dwoma monitorami - by one.true.nicoya - 26 Jul 2018, 09:24 AM
RE: Konfiguracja z dwoma monitorami - by hninhninoo321 - 26 Jul 2018, 09:24 AM
RE: Konfiguracja z dwoma monitorami - by chotiya.ram - 26 Jul 2018, 09:26 AM
RE: Konfiguracja z dwoma monitorami - by 777sappa777 - 26 Jul 2018, 09:26 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)