Starhub - Problemy z dekoderem HubStation HD
#8

chuppachop napisał: za. nie napotkał tego problemu. b. Duncan naprawdę korzystam z tej funkcji. do. przerzuciłem moje pudełko od 4 do 5 razy od jego uruchomienia, ponieważ pudełko ponownie uruchamia się podczas przewijania / przekazywania od 4X. Poprawiono sytuację w ostatnich skrzyniach. Mogła to być aktualizacja oprogramowania układowego, która rozwiązała ten problem. re. miał ten sam wrażliwy zdalny problem, ale sytuacja uległa znacznej poprawie w ostatniej aktualizacji 1.4.86 f / w. żadnych niespodzianek, o których mówili, że jesteś jedynym, który ma ten problem. Powiedzieli to samo, gdy podniosłem kwestię "ponownego ładowania skrzynek podczas przewijania / przekazywania". 8-) za. Zetknąłem się najczęściej z niekodowanymi kanałami, w szczególności z Ch 8, nagrałem wiele programów w Ch 8, w większości od 20 do 21. Przejdę teraz do nagrywania według serialu zamiast serii, programując je przez cały tydzień w każdym słońcu. Co.... ? Funkcja nie może również używać. b. spróbuj ... dobrze, jeśli chcesz oglądać, ale nie ma czasu i nie chcesz nagrywać. do. Tak, do tej pory próbowałem 32x, bez prob. re. Nie leh, wciąż taki sam ...
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)