Jak skonfigurować połączenie bezprzewodowe pulpitu ??
#1

Porady potrzebne , w jaki sposób przejść o podłączyć mój pulpit i drukarkę do sieci.   Aktualny Setup: ISP : Singtel szerokopasmowego Obecnie moja drukarka i Komputery są podłączone dwa porty na routerze i wszystkie urządzenia są w jednym pokoju   Nowa konfiguracja : Plan Singtel surowcowy: ISP OpenNet punktem jest salon i nie mam planu r kabel od salonu. Zamierzam użyć połączenia bezprzewodowego.     pytanie: 1. W jaki sposób mogę podłączyć zarówno drukarkę i stacjonarnych do sieci za pomocą bezprzewodowego ? 2. Jakie są urządzenia potrzebne do tego połączenia ?   Dzięki
Reply


Messages In This Thread
Jak skonfigurować połączenie bezprzewodowe pulpitu ?? - by jamesking12345678 - 03 Dec 2016, 10:29 AM
RE: Jak skonfigurować połączenie bezprzewodowe pulpitu ?? - by n3epvva - 03 Dec 2016, 10:30 AM
RE: Jak skonfigurować połączenie bezprzewodowe pulpitu ?? - by suttles2003 - 03 Dec 2016, 10:31 AM
RE: Jak skonfigurować połączenie bezprzewodowe pulpitu ?? - by antti.komu - 03 Dec 2016, 10:32 AM
RE: Jak skonfigurować połączenie bezprzewodowe pulpitu ?? - by bballermj - 03 Dec 2016, 10:32 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)